Aktualności

W dniu 22 listopada po śniadaniu dzieci będą miały wykonywane pamiątkowe zdjęcia przy choince, grupowe i indywidualne. Prosimy w tym dniu o ubranie dziecka w świąteczny strój.

•

Pragnę poinformować  Państwa, że w dniu uroczystości  Pasowania na Przedszkolaka z pamiątkowych cegiełek została zebrana kwota 291 zł i 5 euro. Natomiast podczas czerwcowego Jubileuszu 30 lecia Przedszkola zgromadzono kwotę 705 zł. Przypominam, że zbiórka pieniążków przeznaczona jest na zakup nowych przyrządów i atrakcji na plac zabaw.

•

W dniu 21 pażdziernika jedziemy autokarem do Baśniowej Kawiarenki na bajkę "Śpiąca Królewna" .W tym dniu śniadanie o 8.15 wyjazd z przedszkola 8.50. Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci i nie spóźnianie się.

W dniu 17 października w czwartek odbędzie się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka Malucha i Średniaka oraz zabawy integracyjne z rodzicami. Maluszki  rozpoczną swój występ o 10.30 a średniaczki o 11.00. następnie o 11.30 spotykamy się w ogrodzie na pikniku integracyjnym. Będzie muzyka, grill i pokazy taneczne wykonane przez firmę.

Prosimy rodziców o przygotowanie strojów na przebranie na Bal Jesieni, który odbędzie się dnia 26 września (grzybki, leśne zwierzątka, owoce, warzywa itp). W dniu 24 września jedziemy na wycieczkę autokarową do lasu w Janówce.

Witamy serdecznie wszystkich rodziców i opiekunów w nowym roku szkolnym. Zapraszamy na zebranie organizacyjne z dyrektorem i nauczycielami w dniu 10.09.2019 r. tj wtorek o godzinie 17.00. Obecność obowiązkowa.

Zapraszamy rodziców "nowych" dzieci na zebranie z dyrektorem w dniu 24 czerwca o godzinie 16.00 oraz na Zajęcia Adaptacyjne z dziećmi w dniach 25 i 26 czerwca na godzinę 17.00. Prosimy o zabranie butów na zmianę.

Dyżur wakacyjny

Zainteresowanych rodziców dyżurem wakacyjnym prosimy o zapisywanie dziecka na listę. W miesiącu lipcu dyżur będzie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bedoniu ul Jarzębinowa oraz w miesiącu sierpniu w Samorządowym Przedszkolu w Justynowie

ul. Kasprzaka. W miesiącu czerwcu należy podpisać z dyrektorem danego przedszkola umowę i dokonać opłat za wyżywienie i pobyt dziecka w określonych godzinach.

powrt