Aktualności

 

Witamy serdecznie wszystkich rodziców i opiekunów w nowym roku szkolnym. Zapraszamy na zebranie organizacyjne z dyrektorem i nauczycielami w dniu 10.09.2019 r. tj wtorek o godzinie 17.00. Obecność obowiązkowa.

 •  

Zapraszamy rodziców "nowych" dzieci na zebranie z dyrektorem w dniu 24 czerwca o godzinie 16.00 oraz na Zajęcia Adaptacyjne z dziećmi w dniach 25 i 26 czerwca na godzinę 17.00. Prosimy o zabranie butów na zmianę.

 •  

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego w dniu 13.06 czwartek na godzinę 14.00.

 •  

W dniu 31 maja o godzinie 13.30 zapraszamy rodziców na leśną polanę przy leśniczówce w Janówce ul. Leśna na końcu drogi. Samochody parkujemy przy leśniczówce. Dzieci będą przywiezione autokarem. Stroje dla dzieci i rodziców sportowe. w programie przewidujemy występ dzieci, podchody w lesie z rodzicami, pieczenie kiełbasek. Dzieci będą miały prowiant z podwieczorku.

W dniu 3 czerwca o godzinie 9.30 przedszkolaki jadą na wycieczkę do pasieki w Lipkach.

 •  

Zaplanowana wcześniej wycieczka do ZOO odbędzie się 27.05 poniedziałek o godzinie 9.30 przewidywany powrót godzina 14.00.

 •  

Prosimy o zgłaszanie w ankiecie /na terenie przedszkola/ swojej propozycji dotyczącej nadania imienia dla naszego przedszkola. Patronem Przedszkola może być postać z bajki, postać literacka lub osoba odgrywająca w życiu małego dziecka istotną rolę. Ogłoszenie decyzji o nadaniu imienia odbędzie się na uroczystości 30 lecia Przedszkola 14.06.2019 r.

 •  

Zapraszamy chętnych rodziców razem z dziećmi do udziału w Wieczorze Głośnego Czytania połączonego z warsztatami plastycznymi w dniu 11.04 - czwartek na godzinę 16.30 zajęcia o tematyce patriotycznej.

 •  

W dniu 19.03. wtorek na godzinę 16.45 zapraszamy rodziców na zebranie dotyczące podsumowania I semestru oraz na spotkanie z Panią psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Koluszkach dotyczące Trudności w zakresie koncentracji uwagi orez podania ciekawych propozycji gier dydaktycznych. Przed zebraniem od15.00 będą konsultacje indywidualne z panią psycholog.

 •  

W dniu 18.03 poniedziałek na terenie przedszkola odbędzie się przedstawienia kukiełkowe pt. Piotruś Pan

 •  

W tym roku dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie w miesiącu sierpniu natomiast w  Zespole Szkolno Przedszkolnym w Bedoniu będzie w miesiącu lipcu. Deklaracje oraz pozostałe informacje można uzyskać w przedszkolu.

 •  

Bal Karnawałowy dla dzieci odbędzie się 1 marca w Szkole Podstawowej w Justynowie  dzieci będą tam przewiezione autokarem i z tamtąd będą przez Państwa odbierane.

 •  

W dniu 07 stycznia na terenie przedszkola odbędzie się przedstawienie kukiełkowe z teatru WidziMisię  pt. "Zimowa opowieść".

Uroczystośc z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się 24 stycznia o godz. 13.30 w sali OSP w Justynowie. Serdecznie zapraszamy

W Nowym Roku 2019 życzymy Państwu dużo zdrowia, pociechy i dumy ze swoich dzieci oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym.

 •  

W dniu 19 grudnia zapraszamy rodziców na uroczystość Wigilijną.  Maluszki wystąpią o godz. 10.00 średniaczki o godz. 10.30, po występie zapraszamy na skromny począstunek. O godz. 13.00 odwiedzi dzieci Mikołaj z prezentami zakupionymi przez Radę Rodziców. Obiad w tym dniu będzie o 14.30.

 •  

W Mikołajki 6 grudnia o godz 10.00 przedszkolaki jadą autokarem do Baśniowej Kawiarenki na przedstawieni pt. "Wilk i siedem koźlątek". Autokar bedzie opłacony z Rady Rodziców. Koszt biletów 16 zł.

 •  

W dniu 27 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy rodziców na zebranie w celu przekazania informacji dotyczących osiągnięć i poziomu rozwoju dzieci oraz podjęcia planów współpracy z przedszkolem.

 •  

Zapowiadany wcześniej Teatrzyk Lalkowy Bajka pt. "Cenne rady" odbędzie się w poniedziałak 5.11. br  o godz 14.00.

 •  

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka odbędzie sie na terenie przedszkola 18 października /czwartek/ dla maluszków o godzinie 13.00 dla średniaków o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

 •  

W dniu 04.10 br. /czwartek/ odbędzie się Bal Pani Jesieni. Prosimy rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci w postaci leśnych skrzatów, zwierząt,  grzybków, owoców i warzyw.

 •  

Zapraszamy rodziców w nowym roku szkolnym na  zebranie organizacyjne w dniu 07.09.2018 r.                 na godzinę 17.00.

 •  

Dziękujemy wszystkim rodzicom za cały rok współpracy i życzymy Państwu i dzieciom słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.

 •  

Rodzice, którzy zapisali dzieci na dyżur koniecznie do 20 czerwca powinni udać się do wybranego przedszkola do pani intendentki w celu  podpisania  umowy  na lipiec-Andrespol   bądź na sierpień- szkoła Justynów.   Inaczej dziecko nie będzie przyjęte.

W celu uzyskania  informacji nt. końcowych obserwacji dziecka zapraszamy rodziców na konsultacje indywidualne z nauczycielkami poszczególnych grup w następujących  dniach:

Katarzyna Panek 13.06 środa  godz.15.30

Wioletta Pawlik 12.06 wtorek godz. 16.30- 18.00

Beata Wrońska 14.06 godz 15.00

W dniu 15 czerwca (piątek) o godzinie  14.00 zapraszamy na  Zakończenie  Roku Szkolnego na terenie lasu w Janówce ul. Leśna.

Dzieci  będą  przywiezione do lasu autokarem. Prosimy rodziców o strój  sportowy  i zabranie  dla siebie  prowiantu na  ognisko. Soki  dla wszystkich  będą zabrane -zostały  z Dnia Babci. (Dzieci będą  miały kiełbaski z przedszkola -podwieczorek). Odbiór dzieci do domu  w tym dniu  z miejsca pikniku.

Rodzice z Rady szykują  dla dzieci upominki  a nauczycielki pamiątkowe dyplomy, krótki program artystyczny oraz  nagrody za konkurs plastyczny "Moje Drzewo Genealogiczne"

W dniu 29.04 - wtorek jedziemy na wycieczkę autokarem do Stajni Zielony Konik w Borowej. Będą indywidualne przejazdy na konikach oraz  bryczką do lasu. Organizatorzy zapewniają ognisko i kiełbaski.

 •  

Zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbedzie się 23 maja (środa) na terenie przedszkola. Występy maluszków o godzinie 13.30.  Występy średniaczków o godzinie 14.30.

 •  

W dniu 24.04 - wtorek o godzinie 9.30 wszystkie dzieci jadą autokarem do Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Będą zajęcia z psem, pokaz sprzętu gaśniczego itp. Autokar będzie opłacony z Rady Rodziców. Prosimy o ubranie dziecka stosownie do wycieczki i pogody.

 •  

Zapraszamy chętnych rodziców wraz z dzieckiem na Wieczór Głośnego Czytania w dniu 17.04. tj. wtorek godz. 16.00, na spotkanie można przygotować rekwizyty i przebranie do ulubionego wiersza lub bajki. Tradycyjnie odwiedzi nas gość specjalny i  odbędą się warsztaty plastyczne.

 •   

W  dniu 10.04 dzieci z grupy II (średniaki) i dzieci z grupy I rocznik 2013 jadą na wycieczkę pociągiem na Dworzec Fabryczny i  do planetarium EC1 (cena biletu 11zł). W tym dniu śniadanie będzie dużo wcześniej , wyjazd z Justynowa pociągiem o godzinie 9.00. Śniadanie w tym dniu godzina 7.45. Prosimy o punktualność. 

 

 

 •  

 

 

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Dyżur wakacyjny

Zainteresowanych rodziców dyżurem wakacyjnym prosimy o zapisywanie dziecka na listę. W miesiącu lipcu dyżur będzie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bedoniu ul Jarzębinowa oraz w miesiącu sierpniu w Samorządowym Przedszkolu w Justynowie

ul. Kasprzaka. W miesiącu czerwcu należy podpisać z dyrektorem danego przedszkola umowę i dokonać opłat za wyżywienie i pobyt dziecka w określonych godzinach.

powrt