Aktualności

W dniu 19 grudnia zapraszamy rodziców na uroczystość Wigilijną.  Maluszki wystąpią o godz. 10.00 średniaczki o godz. 10.30, po występie zapraszamy na skromny począstunek. O godz. 13.00 odwiedzi dzieci Mikołaj z prezentami zakupionymi przez Radę Rodziców. Obiad w tym dniu będzie o 14.30.

 •  

W Mikołajki 6 grudnia o godz 10.00 przedszkolaki jadą autokarem do Baśniowej Kawiarenki na przedstawieni pt. "Wilk i siedem koźlątek". Autokar bedzie opłacony z Rady Rodziców. Koszt biletów 16 zł.

 •  

W dniu 27 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy rodziców na zebranie w celu przekazania informacji dotyczących osiągnięć i poziomu rozwoju dzieci oraz podjęcia planów współpracy z przedszkolem.

 •  

Zapowiadany wcześniej Teatrzyk Lalkowy Bajka pt. "Cenne rady" odbędzie się w poniedziałak 5.11. br  o godz 14.00.

 •  

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka odbędzie sie na terenie przedszkola 18 października /czwartek/ dla maluszków o godzinie 13.00 dla średniaków o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

 •  

W dniu 04.10 br. /czwartek/ odbędzie się Bal Pani Jesieni. Prosimy rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci w postaci leśnych skrzatów, zwierząt,  grzybków, owoców i warzyw.

 •  

Zapraszamy rodziców w nowym roku szkolnym na  zebranie organizacyjne w dniu 07.09.2018 r.                 na godzinę 17.00.

 •  

Dziękujemy wszystkim rodzicom za cały rok współpracy i życzymy Państwu i dzieciom słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.

 •  

Rodzice, którzy zapisali dzieci na dyżur koniecznie do 20 czerwca powinni udać się do wybranego przedszkola do pani intendentki w celu  podpisania  umowy  na lipiec-Andrespol   bądź na sierpień- szkoła Justynów.   Inaczej dziecko nie będzie przyjęte.

W celu uzyskania  informacji nt. końcowych obserwacji dziecka zapraszamy rodziców na konsultacje indywidualne z nauczycielkami poszczególnych grup w następujących  dniach:

Katarzyna Panek 13.06 środa  godz.15.30

Wioletta Pawlik 12.06 wtorek godz. 16.30- 18.00

Beata Wrońska 14.06 godz 15.00

W dniu 15 czerwca (piątek) o godzinie  14.00 zapraszamy na  Zakończenie  Roku Szkolnego na terenie lasu w Janówce ul. Leśna.

Dzieci  będą  przywiezione do lasu autokarem. Prosimy rodziców o strój  sportowy  i zabranie  dla siebie  prowiantu na  ognisko. Soki  dla wszystkich  będą zabrane -zostały  z Dnia Babci. (Dzieci będą  miały kiełbaski z przedszkola -podwieczorek). Odbiór dzieci do domu  w tym dniu  z miejsca pikniku.

Rodzice z Rady szykują  dla dzieci upominki  a nauczycielki pamiątkowe dyplomy, krótki program artystyczny oraz  nagrody za konkurs plastyczny "Moje Drzewo Genealogiczne"

W dniu 29.04 - wtorek jedziemy na wycieczkę autokarem do Stajni Zielony Konik w Borowej. Będą indywidualne przejazdy na konikach oraz  bryczką do lasu. Organizatorzy zapewniają ognisko i kiełbaski.

 •  

Zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbedzie się 23 maja (środa) na terenie przedszkola. Występy maluszków o godzinie 13.30.  Występy średniaczków o godzinie 14.30.

 •  

W dniu 24.04 - wtorek o godzinie 9.30 wszystkie dzieci jadą autokarem do Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Będą zajęcia z psem, pokaz sprzętu gaśniczego itp. Autokar będzie opłacony z Rady Rodziców. Prosimy o ubranie dziecka stosownie do wycieczki i pogody.

 •  

Zapraszamy chętnych rodziców wraz z dzieckiem na Wieczór Głośnego Czytania w dniu 17.04. tj. wtorek godz. 16.00, na spotkanie można przygotować rekwizyty i przebranie do ulubionego wiersza lub bajki. Tradycyjnie odwiedzi nas gość specjalny i  odbędą się warsztaty plastyczne.

 •   

W  dniu 10.04 dzieci z grupy II (średniaki) i dzieci z grupy I rocznik 2013 jadą na wycieczkę pociągiem na Dworzec Fabryczny i  do planetarium EC1 (cena biletu 11zł). W tym dniu śniadanie będzie dużo wcześniej , wyjazd z Justynowa pociągiem o godzinie 9.00. Śniadanie w tym dniu godzina 7.45. Prosimy o punktualność. 

ZDROWYCH, WESOŁYCH , CIEPŁYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA ŻYCZY PERSONEL PRZEDSZKOLA

 •  

W dniu 05.03.br. poniedziałek o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z Rodzicami dotyczące przekazania informacji na temat realizacji pracy wychowawczo - dydaktycznej z dzieckiem. Podczas zebrania odbędzie się prelekcja pracownika z OPTOKLINIKI. Serdecznie zapraszamy.

 •  

 Warsztaty logopedyczne zaplanowane na 22 lutego zostają przeniesione z powodu choroby nauczycielki na 8 marca o 16.00. Przepraszamy i zapraszamy zainteresowanych. 

 •  

W dniu 26.01. piątek odbieracie Państwo swoje dzieci z hali GOSIR w Wiśniowej Górze z ulicy Tuszyńskiej 113. Tam odędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci, prosimy o przygotowanie wygodnych strojów.

 •  

Dzieci, rodzice oraz personel przedszkola zapraszają dzidków i babcie na Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka do sali OSP w Justynowie w dniu 23.01. br. na godzinę 13.30

 •  

W dniu 11 stycznia na terenie przedszkola odbędą się warsztaty mydlarskie . Wykonane przez dzieci mydełka (4 sztuki)  będą prezentem na Dzień Babci i Dziadka.

 •  

W imieniu całego personelu życzymy Państwu zdrowych i cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości. Pod choinką dużo prezentów a w Nowym Roku wielu sukcesów i pomyślności.

 •  

Zapraszamy serdecznie rodziców na Uroczystość Wigilijną, która odbędzie się 19.12 br. o godzinie 14:00 dla maluszków oraz na godzinę 14.30 dla średniaczków. W tym dniu odwiedzi nas Mikołaj.

 •  

W dniu 27.11. br. /poniedziałak/  o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie w celu przekazania informacji dotyczących osiągnięć i pozimu rozwoju dzieci.

 •  

Wszystkie dzieci w dniu 8 listopada jadą na wycieczkę autokarową do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. "Śpiąca Królewna". Koszt przejazdu autokarem opłaca Rada Rodziców.

 •  

W dniu 17.10 br. /wtorek/ zapraszamy rodziców do przedszkola  na Uroczystość Pasowania.  Występy średniaków z gr II o godzinie 13.00  oraz występy maluszków gr I o godzinie 14.00.

 •  

Przypominamy o Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt. "Jesienne zwierzątko" prace mogą być wykonane techniką płaską lub przesrzenną z materiału przyrodniczego, dostarczanie prac do 13.10 br.

W dniu 04 października odbędzie się -  Bal Pani Jesieni -  prosimy rodziców o przygotowanie ciekawych strojów ( zwierzątka leśne, owoce, warzywa itp) Firma Pro Art wykona pamiątkowe zdjęcia i poprowadzi zabawę z wodzirejem.

 •  

            Witamy serdecznie w Nowym Roku Przedszkolnym 2017/2018.       Jednocześnie zapraszamy Rodziców na zebranie organizacyjne w dniu 6.09. 2017 r. o godzinie 17.00. Prosimy o zabranie długopisu, numeru dowodu osobistego i numeru konta bankowego. Obecność obowiązkowa.  Dyrektor Beata Nowak

-------------------------------------------------------

Zapraszamy rodziców do przedszkola na Zakończenie Roku Szkolnego w dniu 19.06 - poniedziałek. Występy maluszków o godzinie 13.00 natomiast średniaków o godzinie 14.00.

 •  

Nauczycielki zapraszają na konsultacje indywidualne dla rodziców w celu omówienia obserwacji końcowych dzieci oraz zajęć z terapii prdagogicznej u Pani Beaty Wrońskiej. Zainteresowanych rodziców zapraszamy w dniu:  

- Grupa II średniaki 06.06 oraz 13.06 w godzinach 15.30 - 17.00

- Grupa I maluszki 07.06 w godzinach 15.30-17.00.

 •  

W dniu 26 maja zapraszamy rodziców na Piknik Majowy z okazji Dnia Mamy i Taty do gałkowskiego lasu przy leśniczówce. Dzieci będą przywiezione autokarem na godz. 13.30. Planujemy program artystyczny w wykonaniu dzieci, rozgrywki sportowe, pokaz iluzjonisty, pieczenie kiełbasek przy ognisku.

 •  

Dyżur w tym roku szkolnym odbędzie się w miesiącu lipcu w Samorządowym Przedszkolu w Justynowie ul. Kasprzaka 18 w miesiącu sierpniu w Przedszkolu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bedoniu Wsi ul. Jarzębinowa 1

 •  

W dniu 25.04  /wtorek/ na terenie przedszkola odbędzie się przedstawienie teatralne pt. "Smerfne przygody" . Wycieczka dla średniaków na dworzec Fabryczny z przejazdem pociągiem, odbędzie się w terminie późniejszym.

 •  

Życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych ciepłem i miłością rodzinną oraz smacznego Święconego Jajeczka życzą dyrektor i pracownicy przedszkola.

 •  

W dniu 3 kwietnia na terenie przedszkola odbędzie się spotkanie z pszczelarzem.

 •  

Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym  pod hasłem "Wielkanocna Pisanka" .  Za  prace dostarczone do 11 kwietnia przewidujemy nagrody w postaci książeczek dla dzieci.

 •  

W dniu 27.03. poniedziałek dzieci jadą na wycieczkę do Teatru Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi na przedstawienie pt. "Tajemnice Wesołego Miasteczka"

 •  

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom  zapraszamy chętnych rodziców z dziećmi do udziału w  spotkaniu " Małych Poetów"  w dniu 23.03.2017 r. o godz.16.00 czwartek.  Zadaniem rodziców jest wymyślenie w domu wspólnie z dzieckiem krótkiego wiersza na dowolny temat, który zaprezentują razem w przedszkolu. Mile widziane są rekwizyty. Po przedstawieniu wierszy odbędą się warsztaty plastyczne proszę o przyniesienie 1 skarpetki lub 1 rękawiczki.

 •  

W dniu 13.02 odbędzie się Bal Karnawałowy, rodziców prosimy o przygotowanie strojów, firma prowadzaca zabawę będzie wykonywała zdjęcia - puzzle.

 •  

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 06.02 tj. poniedziałek o godz. 17.00. Podamy informacje o Uroczystości Dnia Babci i Dziadka zaplanowanej na 10.02 o godzinie 13.30 w sali OSP w Justynowie, odbędą się spotkania z logopedą oraz z nauczycielkami w poszczególnych grupach.

 •  

W dniu 13 stycznia na terenie przedszkola odbędzie się teatrzyk kukiełkowy pt. "Skarb to nie tylko złoto"

 •  

Zapraszamy rodziców na uroczystość Świąteczną w dniu 13.12 br. maluszki o godzinie 10.00 średniaczki o godzinie 11.00. Po obiedzie będzie u dzieci Mikołaj z Elfem oraz prezentami. Będą wykonywane zdjęcia pamiątkowe z Mikołajem, prosimy o odświętne stroje dla dzieci.

 •  

W dniu 29.11 wtorek o godzinie 17.00 zapraszamy na zebranie dla rodziców.  Będą podane wstępne informacje o wynikach obserwacji poziomu rozwoju dzieci, organizacja wieczoru Andrzejkowego i uroczystości Wigilijnej oraz zaplanowene są warsztaty plastyczne z rodzicami "Zimowa niespodzianka"

18.11 br. na terenie przedszkola odbędzie się  XII edycja Konkursu Wiedzy Przyrodniczo - Ekologicznej oraz pokaz mody ekologicznej. Do udziału w konkursie zostały wyznaczone dzieci z II grupy oraz dzieci z czterech przedszkoli z terenu Gminy Andrespol.


W dniu 27.10 br. /czwartek/ na terenie przedszkola odbędzie sie teatrzyk    kukiełkowy pt. "Złota rybka" .                             

 •  

Po uzgodnieniu z rodzicami i Panią od rytmiki zdecydowaliśmy, że Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka z dnia 18.10 zostaje przesunięta na 25.10 - wtorek. Zapraszamy rodziców dzieci z grupy średniaczków na godzinę 11.00, natomiast rodziców dzieci z grupy maluszków o godzinie 11.45.

Życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do przedszkola.

 Z powodu niskiej frekwencji dzieci,  teatrzyk zaplanowany na dzień  13.10  jest odwołany.

Wycieczka zaplanowana na 06.10 jest odwołana - czekamy na cieplejsze dni.

 •  

Prosimy rodziców o przygotowanie jesiennego stroju na " Bal Pani Jesieni"   w dniu 04.10 br. /wtorek/. 

Jednocześnie zapraszamy chętne rodziny do udziału w Konkursie plastycznym "Złota Polska Jesień". Mile widziane prace przestrzenne i płaskie dowolną techniką z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Termin składania prac do 14.10. br.

 •  

Witamy gorąco po wakacjach. Zapraszamy wszystkich rodziców na pierwsze zebranie organizacyjne w dniu 05.09. br  /poniedziałek/ o godzinie 17.00.  Prosimy o zabranie  długopisu, numeru konta bankowego oraz dowodu osobistego do podpisania umowy.  Obecność obowiązkowa - dyrektor Beata Nowak

Prosimy odbierać z przedszkola  pamiątkowe płyty ze zdjęciami z ubiegły rok szkolny.

 •  

23. czerwca o godzinie 14.30.  zapraszamy rodziców na Zakończenie Roku Przedszkolnego w Janówce na terenie lasu przy leśniczówce. Tam odbędzie się krótki występ dzieci, rozgrywki sportowe z rodzicami, pieczenie kiełbasek, aukcja prac dzieci oraz jazda na kucyku. Prosimy o zabranie własnego prowiantu /kiełbaski, pieczywo, i tym podobne.../.

 •  

Z powodu niskiej frekwencji w grupie I u maluszków, występy dzieci na  Dzień Mamy i Taty przekładamy na        9 czerwca o godz. 10.00. Średniaki z II grupy wystąpią     25 maja o godzinie 11.45.  Serdecznie zapraszamy.

 •  

18 maja o godz.10.00 jedziemy na wycieczkę autokarową do Dinoparku w Kołacinku. Dzieci będą miały zapewnione zajęcia z przewodnikiem oraz przejazd bajkową kolejką. 

 •  

W dniu 21.04 czwartek o godz 17.00 odbędą się warsztaty dla rodziców i dzieci pod hasłem "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy" . Będą konkursy, degustacja, przepisy kulinarne na zdrowe jedzonko, prelekcja naszej kucharki p. Grażynki Świątek oraz promocja aktywności fizycznej. Zapraszamy

 •  

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym na "Ekologiczną zabawkę" Zabawkę wykonujemy z rodzicami w domu z odpadów, nieużytków i przynosimy do przedszkola do 25.04 br. Ciekawe prace będą nagrodzone.

 •  

W dniu 05.04 br wszystkie dzieci jadą na wycieczkę autokarem do Łodzi do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. "Dlaczego słonie mają trąby".

 •  

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, ciepłej radosnej atmosfery, miłych spotkań w rodzinnym gronie oraz mokrego Dyngusa życzy personel Samorządowego Przedszkola w Justynowie

 •  

Zapraszamy Rodziców z dziećmi na wieczór Głośnego Czytania 17.03 br. o godzinie 16.00.

 •  

W dniu 11.03 br. piątek o godzinie 16.30 na terenie przedszkola odbedzie się zebranie z Rodzicami oraz warsztaty z Psychologiem i Pedagogiem z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Koluszkach. Prosimy o obecność

 •  

Na terenie przedszkola w dniu 9.02  tj. wtorek  odbędzie się Bal Karnawołowy. Zapraszamy wszystkie dzieci w ciekawym przebraniu.

 •  

W dniu 28 stycznia - czwartek- o godzinie 13.30 odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zapraszamy gości do sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Justynowie. Dzieci będą przewiezione autokarem.

 •  

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Rodzicom i Dzieciom dużo radości, zdrowia i ciepła rodzinnego. A czas spędzony w gronie najbliższych niech napełni Wasze serca spokojem i miłości?. 

                                    Personel Przedszkola

 •  

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 03.12.br. godzina 17.00. -czwartek- Na zebraniu: podanie wstępnych informacji o wynikach obserwacji poziomu rozwoju dzieci, omówienie organizacji uroczysto?ci świątecznej,  warsztaty plastyczne z rodzicami. 

 •  

W dniu 18.11 br. na terenie przedszkola odbędzie się teatrzyk kukiełkowy pt. "Pipi w krainie Cudowności".  Do Domu Kultury w Wiśniowej Górze na bal muzyczny "Mikołaj spełnia sny" jedziemy autokarem w dniu 09.12.br.

Świąteczne wystepy  i spotkanie z Mikołajem odbędzie się 15.12. br. o godzine 10.00 dla grupy maluszków o 10.45 dla grupy średniaków.

 •  

Przypominamy o Rodzinnym konkursie plastycznym Złota Polska Jesień. Składanie prac do 16 października. W dniu 22.10. br. o godz. 13.30      zapraszamy rodziców do przedszkola  na  uroczystość Pasowania Przedszkolaka na Malucha i Średniaka.

 •  

W dniu 2 października /piątek/ odbedzie się Bal Pani Jesieni. Prosimy rodziców o przygotowanie ciekawych strojów na przebranie /grzybki, leśne ludki, owoce,  warzywa itp/.

 •  

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym 2015/2016

W dniu 08.09.2015 r. / wtorek / zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie informacyjne. Prosimy o zabranie długopisu i dowodu osobistego.

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Aukcja wszystkich Eko - zabawek

zebrane pieniążki będą przeznaczone na dekoracje ścian na korytarzach i w szatni /postacie z bajek/.

Za wsparcie finansowe bardzo dziękujemy.

 W sobotę 08.06. o godz. 10:00 planujemy zorganizować Piknik Rodzinny

na terenie Leśnej Ścieżki Edukacyjnej w Janówce ul. Leśna.

Tam się spotykamy. Prosimy o zabranie własnego prowiantu.

Przewidziane atrakcje:
 • rozgrywki sportowe z rodzicami
 • przejażdżki kucykiem dla dzieci oraz bryczką z rodzicami po lesie
 • pokaz Iluzjonisty

18.06 o godz. 9:30 planujemy wycieczkę autokarową dla dzieci do Parku Edukacyjnego Mikrokosmos w Ujeździe.

 
Zakończenie Roku Przed. 26.06. /środa/ godz. 14:30.
powrt