Nasze Plany

w Samorządowym Przedszkolu w Justynowie
w roku szkolnym 2017/2018

Lp.  Forma Współpracy  Termin  Uwagi
1.  Bal na powitanie Jesieni wrzesień 2017 Integracja dzieci, poznanie zmian zachodzących w przyrodzie jesienią
2.  Pasowanie na przedszkolaka
październik 2017 Wzmacnianie więzi rodzinnych, integracja dzieci
3.   Rodzinny konkurs plastyczny
„Zwierzątko z darów jesieni”
październik 2017  Współpraca z rodzicami
4.   Konkurs Wiedzy ekologiczno-przyrodniczej dla dzieci z przedszkoli Gminy Andrespol. Występ w pokazie- eko -mody listopad 2017 Prezentowanie wiedzy przyrodniczej. Współpraca z Nadleśnictwem w Brzezinach oraz innymi przedszkolami.
5.  Uroczystość Choinkowa i Wieczór Wigilijny grudzień 2017 Integracja rodziców i przedszkola
6.  Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka styczeń 2018 Wzmacnianie więzi rodzinnych
7.  Bal Karnawałowy luty 2018 Poznanie tradycji karnawałowych

8.  Wieczór głośnego czytania-
Warsztaty z Rodzicami
marzec 2018 Popularyzacja czytelnictwa

9.

Konkurs rodzinny

"Wielkanocne  jajko"

marzec 2018 Promowanie tradycji wielkanocnych
10.

Rodzinny konkurs plastyczny

"Moje Drzewo Genealogiczne"

kwiecień 2018 Poznanie historii, swojej rodziny,  wzmacnianie więzi rozinnych.
11.  Uroczystość - Dzień Mamy i Taty. maj 2018 Wzmacnianie więzi rodzinnych. Rozgrywki sportowe rodzice-dzieci.
12.  Dzień Dziecka – przedszkolna impreza dla dzieci czerwiec 2018  Rozgrywki sportowe na powietrzu, zabawa przy muzyce.
13.  Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. czerwiec 2018 Wzmacnianie więzi rodzinnych