Podziękowania dla rodziców

Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i pamięć o nas...

Serdecznie dziękujemy pani Ani -mamie Zuzi  Kucharskiej za podarowanie nam kilku opakowań kredek Bambino.

Gorąco dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM za kwiaty, upominki wręczone nam na koniec roku szkolnego. Dzieciom i Rodzicom życzymy słonecznych wakacji wielu miłych wrażeń, ciekawych podróży i rodzinnego wypoczynku.                                                Personel Przedszkola

•  Dziękujemy Panu Marcinowi Trzeciak za przegranie zdjęć dla wszystkich rodziców.
  • Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Winkler za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Planetarium EC1 oraz rodzicom Toli Cywińskiej za pomoc podczas wsiadania do pociągu w Justynowie.
  • Dziękujemy rodzicom Arturka Wiśniewskiego za podarowanie nam foli do pakowania mydełek na prezenty dla Babć i Dziadków.
  • Gorące podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w zorganizowanie Akcji "Dzieci Dzieciom" i za pomoc Pani Krzyżanek oraz Pani Janik podczas przewiezienia i rozdania prezentów dzieciom w szpitalu.
  • Serdeczne podziękowanie dla Pani Lewandowskiej za nagranie Występu świątecznego.
  • Ponownie bardzo dziękujemy Państwu Eljasiewicz za ugoszczenie dzieci i przeprowadzenie zajęć kulinarnych w Pizzeri Da Grasso.
  • Serdeczne podziękowania dla Panśtwa Eljasiewicz za przekazanie dla dzieci materiałów plastycznych.
  • Dziękujemy Pani Annie Kocańskiej za podarowanie materiałów plastycznych (kredki, farby do twarzy, kartony, balony ...)
  • Dziękujemy Pani Karolinie Jabłońskiej mamieToli Cywińskiej za podarowanie dla wszystkich dzieci kubeczków.
  •  Dziękujemy pani Agnieszce Rurak za podarowanie dużej ilości kartonów dla przedszkola.
  • Serdeczne podziękowania dla Państwa Skrzyniarz za medale dla dzieci.
  • Dziękujemy Pani Agnieszce Lewandowskiej za podarowanie nam papieru ksero, dużej ilości kolorowanek, kleju, klocków dla dzieci.
  • Dziękujemy Panu Łukaszowi Machnickiemu za wykonanie zdjęć dzieci z Mikołajem podczas  Uroczystości Wigilijnej.
  • Dziękujemy Panu Marcinowi Kaczmarczyk za przeprowadzenie ciekawych zajęć o wodzie jej znaczeniu w przyrodzie i sposobach doprowadzania jej do domów.
  • Dziękujemy Panu Dariuszowi Pietrzykowskiemu właścicielowi hurtowni dodatków krawieckich za podarowanie  wizeliny na uszycie spodni dla bałwanków.
  • Dziękujemy pani Krysi Korpalskiej za uszycie strojów śnieżynek dla dziewczynek i kilku spodenek - bałwanków dla chłopców na uroczystość Wigilijną.
  • Dziękujemy Państwu Panek za podarowanie nam styropianowych ozdób Bożonarodzeniowych.
  • Dziękujemy państwu Iwonie i Marcinowi Kaczmarczyk za 3 paczki papieru ksero.
  • Dziękujemy  pani Agnieszce Israel i pani Agnieszce Rurak  za podarowany papier ksero na prace dla dzieci.
  • Ogromne podziękowania dla tatusiów, którzy pomagali przenosić meble podczas remonu przedszkola. Pana Jacka Białek, Pana Leszka Lewandowskiego, Pana Marcina Kurowskiego i Pana  Konrada Karasiewicza.
  • Wielkie podziękowania dla Państwa Trzeciak za podarowanie trzech lamp energooszczędnych na korytarz przedszkolny.
  • Pani Anna Fijałkowskia Dębska poświęciła nam czas w lipcu na przygotowanie projektu z WFOŚ w Łodzi dotyczącego edukacji ekologicznej, bardzo dziękujemy.
  • Dziękujemy Pani Agnieszce Potakowskiej za zaangażowanie w zakupy dla dzieci na zakończenie roku przedszkolnego.
  • Duże podziękowania dla Pana Maksyma Mikulskiego za podarowanie ciekawych pomocy plastycznych naszym przedszkolakom
  • Dziękujemy Pani Basi babci Maciusia Jaworskiego za uszycie pięknych spódniczek na występy dla dziewczynek.
  • Wielkie podziękowania dla Pani Eweliny Machnickiej za pięknie i smacznie przygotowany poczęstunek dla dzieci na Bal Pani Jesieni.
  • Dziękujemy Panu  Mariuszowi Trzeciak za podarowanie odblasków i medali dla dzieci.
  • Babcia Maciusia Jaworskiego uszyła spodnie dla chłopców- "Elfów" na uroczystość Wigilijną - bardzo dziękujemy.
  • Serdeczne podziękowania dla Państwa Stefaniaków za podarowanie materiałów biurowych na nagrody dla dzieci za udział w konkursach.
  • Dziekujemy Pani Edycie Krzemińskiej za naklejki dla średniaków.
  • Pani Ewelina Machnicka wykonała świąteczny tort dla maluszków na Wigilię - bardzo dziękujemy. Był pyszny.
  • Wielkie podziękowania wszystkim rodzicom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Panu Leszkowi Lewandowskiemu za przewiezienie dekoracji na salę OSP Justynów.
  • Dziękujemy Panu Pawłowi Przewoźniak dziadkowi Asi Lolo za dostarczenie z Łodzi do przedszkola jabłuszek i marchewek z fundacji "Równe Szanse"
  • Dziękujemy Panu Michałowi Wojtczakowi tatusiowi  Uli za kolejny transport jabłuszek i marchewek z Łodzi do przedszkola.