Ładowanie

Podziękowania dla rodziców

Składamy gorące podziękowania  wszystkim rodzicom za poświęcony czas na przygotowanie poczęstunku w szczególności Radzie Rodziców za dekoracje stołów na Dzień Babci i Dziadka oraz  za sprzątanie po uroczystości.  Panu Sewerynowi Gołębiowskiemu dziękujemy za przewiezienie dekoracji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w akcji dokarmiania leśnych zwierząt.

Pan leśniczy był mile zaskoczony ilością zgromadzonego pokarmu. Leśne zwierzątka pewnie też ????. Dziękujemy 

Bardzo dziękujemy całej Radzie Rodziców za przygotowanie sali OSP Justynów do uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Wszystkim rodzicom dziekujemy za przygotowanie i dostarczen  poczęstunku.  Babcie i Dziadkowie byli uroczystością zachwyceni.

Dziękujemy pani Ani mamie Oliwierka Zielińskiego gr. I za podarowanie dzieciom  kilku układanek, klocków lego i zeszytów.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom za wakacyjne życzenia, piękne kwiaty i upominki.

Wszystkim Państwu i Waszym dzieciom życzymy udanego wypoczynku, dobrej pogody, słońca i bezpiecznych kąpieli.

Mile spędzonego czasu w gronie rodzinnym.  - życzy Personel Przedszkola.

 

Gorąco dziekujemy Państwu  Roksanie i Bogdanowi Kamińskim właścicielom Stajni  " Zielony Konik" w Borowej za zaproszenie Przedszkolaków 

na wycieczkę  w Dniu Dziecka. Dzieci  jeździły  na kucykach, były na przejażdżce bryczką po lesie, poznały codzienne prace i opiekę nad końmi w stajni,

 jadły kiełbaskę z ogniska, bawiły się na placu zabaw. Wróciły zmęczone ale bardzo szczęśliwe do przedszkola. Dziękujemy serdecznie smiley

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Kocańskiemu za poświęcony czas na nagranie występów Gr I Biedroneczek z okazji Dnia Mamy i Taty.

Gorące podziękowania Panu Piotrowi Dubowik za wykonanie pięknych budek lęgowych dla ptaków w których już są młode sikorki i kowaliki. 

                                                                           Dziękują dzieci i personel przedszkola.

Dziękujemy Pani Ani Kocańskiej za nagranie i udostępnienie rodzicom- występów dzieci  z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i Przedszkolakom za pyszne, słodkie upominki z okazji dnia nauczyciela. 

                                                                                       Personel Przedszkola

Dziękujemy Pani Beacie Trzaska- Konefał , Panu Krzysztofowi Kocańskiemu i oczywiście naszemu wujkowi Jurkowi  za wykonanie zdjęć i nagrywanie Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka.

Dziękujemy Paniom : Bożence Turek i Anitce Dubowik za przeprowadzenie ciekawej prelekcji o higienie osobistej, zawodzie pielęgniarki i ratownika medycznego

oraz za praktyczny pokaz mycia mycia rąk z okazji  Światowego Dnia Mycia Rąk.yes

Dziękujemy Pani Ani Kocańskiej za podarowanie materiałów biurowych  i  ozdób do sali gr II "Pszczółek"

Dziękujemy Panu Piotrowi Dubowik i wnukowi Antosiowi za naprawę garażu dla autek i drewnianych zabawek.smiley

Serdecznie dziękujemy Państwu Katarzynie i Krzysztofowi  Kępka za podarowanie tiulu oraz Pani Małgorzacie Sasin, która uszyła  spódniczki na pasowanie dla dziewczynek.

Dziękujemy Pani Beacie Trzaska za wykonanie pięknych zdjęć dzieci podczas zakończenia roku szkolnego i podczas pikniku z grilem z okazji Dnia Przedszkolaka we wrześniu.

Dziękujemy Pani Beacie Trzaska za wykonanie pięknych zdjęć dzieci podczas zakończenia roku szkolnego i podczas pikniku z grilem z okazji Dnia Przedszkolaka we wrześniu.

Dziękujemy Państwu Edycie i Michałowi  Krzemińskim za podarowanie papieru ksero i naklejek dla  gr II - "Pszczółek"

Dziękujemy Pani Liliannie Mazurkiewicz za podarowanie kredek do malowania twarzy dzieci.

Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i pamięć o nas..

Pięknie dziekujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie poczęstunku i dekoracje stołów na Dzień Babci i Dziadka za sprzątanie po uroczystości i poświęcony czas.  Panu Jackowi Stefaniakowi dziękujemy za udostępnienie samochodu do przewiezienia dekoracji.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom,  którzy przynieśli zabawki  na  Akcję  DZIECI DIECIOM- Pani Bożenie Turek za zawiezienie do szpitala na Sporną zabawek i przyborów plastycznych dla chorych dzieci

Dziękujemy panu Jakubowi  Frydrych za podarowanie pięknej choinki do przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla pani Iwonki  babci Krystiana Przewoźniaka za uszycie kilku par spodni dla bałwanków.

Serdecznie  dziękujemy pani Beacie mamusi Anielki Trzaska za wykonanie pięknych świątecznych  zdjęć i tych na tablicę Łąka Pszczółek gr I.

PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH RODZICÓW KTÓRZY  PODAROWALI RÓŻNE   DROBIAZGI DLA GR I : słoiki na prezenty - pani Agnieszce Żentak, za zabawki z jajek niespodzianek pani Bożence Turek, za ozdoby na choinkę pani Liliannie Mazurkiewicz, za tablicę ze zwierzątkami  pani Marcie Więckiewicz.

Dziękujemy pani Barbarze Duda za wykonanie pięknej dekoracji świątecznej na korytarzu na dole.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców ze przygotowanie słodkiego poczęstunku na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Dziękujemy Pani Bożence Turek -pielęgniarce  za przeprowadzenie dla dzieci ciekawych zajęć o swoim zawodzie oraz o higienie rąk z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk

Dziękujemy Paniom: Annie Rawicz-Bocheńskiej i Liliannie Mazurkiewicz za nieodpłatne podarowanie mydełek dla dzieci z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk.

 Dziękujemy Paniom: Anicie Dubowik i Beacie Konefał -Trzaska za zaangażowanie podczas zamówienia i zakupu żółtych podkoszulek dla gr I  "Pszczółek"

Dziękujemy Panu  Wiktorowicz za podarowanie płyt i przegranie zdjęć z przedszkola dla wszystkich rodziców.

Dziękujemy Pani Tokarczyk za upieczenie tortów na uroczystości zakńczenia  roku i Jubileuszu  30-lecia Przedszkola.