Ładowanie

Podziękowania dla rodziców

Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i pamięć o nas..

Pięknie dziekujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie poczęstunku i dekoracje stołów na Dzień Babci i Dziadka za sprzątanie po uroczystości i poświęcony czas.  Panu Jackowi Stefaniakowi dziękujemy za udostępnienie samochodu do przewiezienia dekoracji.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom,  którzy przynieśli zabawki  na  Akcję  DZIECI DIECIOM- Pani Bożenie Turek za zawiezienie do szpitala na Sporną zabawek i przyborów plastycznych dla chorych dzieci

Dziękujemy panu Jakubowi  Frydrych za podarowanie pięknej choinki do przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla pani Iwonki  babci Krystiana Przewoźniaka za uszycie kilku par spodni dla bałwanków.

Serdecznie  dziękujemy pani Beacie mamusi Anielki Trzaska za wykonanie pięknych świątecznych  zdjęć i tych na tablicę Łąka Pszczółek gr I.

PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH RODZICÓW KTÓRZY  PODAROWALI RÓŻNE   DROBIAZGI DLA GR I : słoiki na prezenty - pani Agnieszce Żentak, za zabawki z jajek niespodzianek pani Bożence Turek, za ozdoby na choinkę pani Liliannie Mazurkiewicz, za tablicę ze zwierzątkami  pani Marcie Więckiewicz.

Dziękujemy pani Barbarze Duda za wykonanie pięknej dekoracji świątecznej na korytarzu na dole.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców ze przygotowanie słodkiego poczęstunku na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Dziękujemy Pani Bożence Turek -pielęgniarce  za przeprowadzenie dla dzieci ciekawych zajęć o swoim zawodzie oraz o higienie rąk z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk

Dziękujemy Paniom: Annie Rawicz-Bocheńskiej i Liliannie Mazurkiewicz za nieodpłatne podarowanie mydełek dla dzieci z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk.

 Dziękujemy Paniom: Anicie Dubowik i Beacie Konefał -Trzaska za zaangażowanie podczas zamówienia i zakupu żółtych podkoszulek dla gr I  "Pszczółek"

Dziękujemy Panu  Wiktorowicz za podarowanie płyt i przegranie zdjęć z przedszkola dla wszystkich rodziców.

Dziękujemy Pani Tokarczyk za upieczenie tortów na uroczystości zakńczenia  roku i Jubileuszu  30-lecia Przedszkola.